وب سایت رسمی آموزشگاه موسیقی بتهوون
http://www.beethovenmusic.ir/

مشخصات اساتید

عبدالرضا اوحدی

دانشجوی ادبیات انگلیسی
پیشینه هنری
در 5 سپتامبر سال 1990 در شهر کرمان بدنیا امدم. از سن 11 سالگی با موزیک متال آشنا شدم. متالیکا اولین گروه متالی بود که من را به این سبک علاقه مند کرد. یک سال بعد شروع به نواختن گیتار آکوستیک نایلون کردم. بعد از دو سال به سراغ گیتار الکتریک رفتم. چند سالی در سبک های راک و متال به نوازندگی و آهنگ سازی پرداختم و چندی بعد به واسطه ی علاقه ام به گیتار بیس شروع به نواختن این ساز نیز کردم. توانستم پیشرفت خوبی در نوازندگی بیس داشته باشم و یک اجرای تکنوازی کوچک هم در شهر کرمان داشتم.
در سال 2011 با اعضای گروه "کهتمیان" آشنا شدم و در دوره ی تمرینات این گروه به عنوان نوازنده ی ریتم گیتارِ مهمان شرکت داشتم.
در سال2012 یک البوم یاد بود با نام "یاد بودی برای اساطیر" ضبط و به صورت اینترنتی پخش کردم. که این البوم شامل بازنوازی تعدادی از آهنگ های محبوبم در سبک راک است و همچنین در سال 2013 آلبوم دوم خود را با نام"سوگوارِ گوشه گیر" ضبط و به صورت اینترنتی پخش کردم که این آلبوم نیز شامل باز نوازی تعدادی از آهنگ های محبوبم به صورت آنپلاگد است.
در سال 2012 با همکاری تعدادی از گروه های راک و متال ایرانی آلبوم یادبودی برای گروه متالیکا تهیه شد که با بازنوازی تراک "دوستِ بدبتی های من" و "آخرین نوازش" در آن شرکت داشتم.و همچنین در سال 2013 آلبوم یادبودی به همین ترتیب برای گروه پینک فلوید تهیه شد که با همکاری دوست خوبم همایون مجدزاده با بازنوازیِ تراک "ای کاش اینجا بودی" در این پروژه شرکت کردیم.
در حال حاضر در حال تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی در دانشگاه آزاد کرمان هستم و پروژه ی موزیکی با نام "آئورت" را با همکاری دو تن از اعضای گروه "کهتمیان" در دست دارم که در این پروژه همایون مجدزاده به عنوان لید گیتاریست و وکالیست و سعید پیلتن به عنوان نوازنده ی درامز و من به عنوان آهنگ ساز.وکالیست.نوازنده ی ریتم گیتار و نوازنده ی گیتار بیس در کنار یکدیگر در حال فعالیت و در حال حاضر در حال ضبط آلبوم هستیم.
روزهای حضور
شنبه، دوشنبه، چهارشنبه
عبدالرضا اوحدی

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی موزیک آکادمی کرمان، خیابان هزار و یکشب، کوچه 9، جنوبی 1، پلاک 30
تلفن مشاوره و فروش موزیک آکادمی

034 - 324 77 350

0913 - 616  0210

آدرس دفتر مرکزی موزیک آکادمی
https://telegram.me/kermanbeethoven

سخن روز

مشکلات خود را بر ماسه ها بنویسید و موفقیت هایتان را بر سنگ مرمر. (برمودا باترا)
امروز چهارشنبه، 2 مرداد 1398

تصویر روز

در حال بارگذاری ...